הופעות והרצאות של צופית גרנט לקהל הרחב

דלתות מסתובבות 
צופית גרנט במופע אישי מרגש בעקבות סיפור חייה 

מופע השראה שנע בין צחוק לבכי, בין רגעים דרמטיים מילדותה לקטעי הומור קומיים המתארים בגוף ראשון את חייה הסוערים. דרך תחנות אלה מחייה היא משתפת את הקהל בשיעורים המלווים אותה עד היום: כיצד לאסוף את הרסיסים אחרי משבר ולהתחיל מחדש, איך ממנפים נקודות טרפה והופכים אותן לנקודות חזקה ומהי הדרך לפרוץ את מעגל הכאב, לנצח את המציאות הקיימת ולצאת אל חופש אמיתי וחיים של בחירה. המופע בן כשעה וחצי.

"מסעות אבודים" עם צופית גרנט
הרצאה על מאחורי הקלעים של תוכנית הדוקו המצליחה

ההרצאה תיתן הצצה מרתקת אל מה שקורה לפני שהמצלמה נדלקת ומה קורה אחרי שהמצלמה נכבית: הדילמות המוסריות, סודות מחדר החקירות, מה קורה עם גיבורי הסדרה כיום, ואיך באמת מצליחים לאתר את מה שנדמה כבלתי אפשרי. ההרצאה אינה דורשת היכרות עם כל פרקי התכנית והינה בת כשעה כאשר בסוף ההרצאה יוקדש זמן לשאלות מהקהל.

צילום: רמי זרנגר

על נתינה  
צופית גרנט בהרצאה על מעורבות חברתית

בהרצאה זו משתפת צופית את הקהל בעשייתה החברתית רבת השנים, דנה בשאלות מעוררות מחשבה העולות בהקשר של התנדבות למען הקהילה ונותנת לנו נגיעות מתפיסת עולמה: כיצד לפרוץ גבולות בתוך מערכת מקובעת? מהם הפנים השונים של הסטיגמה וכיצד נוכל למדר אותה? מה ואיך לתת, ואיך נדע מה נכון לנו לתת? התמודדות עם השונה מאיתנו- אמת מול דעה קדומה ועוד.

צילום: רמי זרנגר

צופית מרתקת! הסיפור שלה ובעיקר העוצמות מעוררות השתאות. הרגיש לי כאילו אנחנו יושבות על כוס קפה בסלון לשיחה אישית.
צופית גרנט מהממת בכל קנה מידה אפשרי, אישיות מיוחדת ביותר! ההופעה מרגשת ומצחיקה, נהנינו מכל רגע.
על המופע:
צופית גרנט בדלתות מסתובבות. צחקתי ובכיתי ושוב צחקתי. איזה סיפור חיים אלוהים. איזו אישה ענקית וכמה טוב היא מביאה לעולם עם כל הרע שהיא עברה.

צור קשר